17PCSA224MC19P
DISTI #
TE Connectivity | Rotary Potentiometer, Conductive Polymer, 220 kOhm, 1Turn, Linear, 250 mW, ? 20% - Tape and Reel (Alt: 1624197-4) COO: United States of America (the) RoHS: Compliant Min Qty: 1000 Package Multiple: 1000 Container: Tape & Reel 17PCSA224MC19P Part Details | 0 | RFQ 17PCSA224MC19P Part Details |
RS (Formerly Allied Electronics & Automation)
| Part # | Manufacturer | Description | Stock | Price | Buy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
17PCSA224MC19P
DISTI #
TE Connectivity | PUSH-PUSH MAIN SWITCH POT,220K LIN 16MM Min Qty: 1000 Package Multiple: 1 Container: Bulk 17PCSA224MC19P Part Details | 0 |
Avnet Abacus Authorized Distributor
|---|---|---|---|---|---|---|
17PCSA224MC19P
TE Connectivity | Rotary Potentiometer Conductive Polymer 220 kOhm 1Turn Linear 250 mW 20 (Alt: 1624197-4) RoHS: Compliant Min Qty: 100 Package Multiple: 100 17PCSA224MC19P Part Details | Abacus - 0 | RFQ 17PCSA224MC19P Part Details |