FCA50F-24
DISTI #
FCA50F24-N1
DISTI #
Future Electronics ECIA (NEDA) Member Authorized Distributor
| Part # | Manufacturer | Description | Stock | Price | Buy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosel USA Inc | FCA50F Series 50 W Single Output 24 V AC/DC Enclosed Type Power Supply RoHS: Compliant pbFree: Yes Min Qty: 1 Package Multiple: 1 Container: Bulk FCA50F-24 Part Details | 0Bulk |
Neutron USA
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cosel USA Inc | DIN Rail Power Supply 187-528VAC 265-530DC, Output: 50W 24V 2.1A, Enclosed FCA50F-24 Part Details | 4 |
| Cosel USA Inc | DIN Rail Power Supply Input: 1-Ph 187-528VAC 265-746VDC, Output: 50W 24V 2.1A, 82%Eff, 50X125X124mm FCA50F-24-N1 Part Details | 0 |