MBRT60040
DISTI #
5806-MBRT60040-ND
Daco Semiconductor Co Ltd | DIODE MODULE SCHOTTKY 40V 300A Min Qty: 1 Container: Tray MARKETPLACE PRODUCT MBRT60040 Part Details |
20 In Stock |
MBRT60040R
DISTI #
5806-MBRT60040R-ND
Daco Semiconductor Co Ltd | DIODE MODULE SCHOTTKY 40V 300A Min Qty: 1 Container: Tray MARKETPLACE PRODUCT MBRT60040R Part Details |
20 In Stock |
MBRT60040L
5806-MBRT60040L-ND
Daco Semiconductor Co Ltd | DIODE MODULE SCHOTTKY 40V 300A Min Qty: 1 Container: Tray MARKETPLACE PRODUCT MBRT60040L Part Details |
TME ECIA Member Authorized Distributor
| Part # | Manufacturer | Description | Stock | Price | Buy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
MBRT60040
MBRT60040-DCO
Daco Semiconductor Co Ltd | Module: diode, double,common cathode, 40V, If: 300Ax2, TO240AB Min Qty: 1 MBRT60040 Part Details | 0 |
MBRT60040R
MBRT60040R-DCO
Daco Semiconductor Co Ltd | Module: diode, double,common anode, 40V, If: 300Ax2, TO240AB, screw Min Qty: 1 MBRT60040R Part Details | 0 |
Avnet Silica Authorized Distributor
|---|---|---|---|---|---|---|
MBRT60040R
MBRT60040R
Navitas Semiconductor | Schottky Diode 40V 600A (Alt: MBRT60040R) RoHS: Compliant Min Qty: 1 Package Multiple: 1 Lead time: 19 Weeks, 0 Days MBRT60040R Part Details | Silica - 0 | RFQ MBRT60040R Part Details |