ZUS32405-G price and stock
ZUS32405-G Details
Register or Sign In to sort your Preferred Distributors to the top of the list!
Authorized Distributors
  • Abracon
  • Analog Devices Inc
  • Arrow
  • Avnet Americas
  • Bisco
  • Braemac Americas-Symmetry
  • ChipNobo Co., Limited
  • Coilcraft
  • ComSIT USA
  • Cytech Systems Limited
  • DB Roberts
  • DigiKey
  • Dynamic Solutions
  • ECCO
  • element14
  • Fairview Microwave
  • Farnell
  • FDH Electronics
  • Flip Electronics
  • Future Electronics
  • GLYN
  • Heilind Americas
  • Interstate Connecting
  • L-com US
  • Maritex
  • Master Electronics
  • Microchip Technology
  • Mouser
  • NAC
  • New Advantage
  • Newark
  • NXP
  • Onlinecomponents.com
  • Pasternack Enterprises
  • PEI Genesis
  • Powell Electronics
  • PUI
  • RECOM Power
  • Richardson RFPD
  • Rochester
  • RS
  • Rutronik
  • Sager
  • Samtec
  • SiTime Corporation
  • STMicroelectronics
  • TE Connectivity
  • Teledyne e2v
  • TME
  • TTI
  • Venkel Ltd.
  • Verical
  • Waytek, Inc.
  • Wuhan P&S
Independent Distributors
  • Ameya
  • Bristol
  • Chip 1 Exchange
  • Chip Stock
  • Chip-Germany GmbH
  • Component Electronics, Inc
  • Futuretech Components
  • Greenchips
  • IBS Electronics
  • LCSC
  • MacroQuest
  • Neutron USA
  • NexGen Digital
  • Quest
  • Sense Electronic
  • Sensible Micro Corp
  • Shengyu Electronics
  • Unikey Electronic
  • Utmel Electronic
  • Vyrian
  • Win Source Electronics
Show Filters
Select Manufacturer
Update Alert Settings for: ZUS32405-G
Select Manufacturer
Which Manufacturer of ZUS32405-G would you like to use for your alert(s)?
  • Also alert me for ZUS32405-G alternates
No pricing information is available at this time
  • Please alert me when the single part price for ZUS32405-G to
    for at least parts from one of my selected distributors.
    Your Pricing Alert is set to expire on .
    Set this alert to expire in Update this alert to expire · Expired on
Your part alert has been saved!
Register
Password Guidelines
Is at least 8 characters in length
Is at most 256 characters in length
Must include at least 3 of the following:
One lower-case character (a-z)
One upper-case character (A-Z)
One numeric character (0-9)
Alert is successfully saved for ZUS32405-G.
arrow upTOP
No results were found for ZUS32405-G.
Similar Parts
Results for a part that might be similar to "ZUS32405-G": ZUS32405
RS (Formerly Allied Electronics & Automation)
Part # Manufacturer Description Stock Price Price Range Buy
ZUS32405 DISTI # 70161581
Cosel USA Inc DC-DC CONVERTER, 5V, 0.6A, 18-36V IN, ENCLOSED, THRU HOLE, SWITCHING, ZU SERIES Min Qty: 1 Package Multiple: 1 Lead time: 12 Weeks, 0 Days Container: Bulk ZUS32405 Part Details 0
Chip Stock
Cosel USA Inc 3W 24V to 5V 2: 1 Regulated DIP DC/DC Converter ZUS32405 Part Details 2949   RFQ ZUS32405 Part Details
Neutron USA
Cosel USA Inc Isolated DC-DC Converter, Single output: 3W 5V 0.6A, Input: 24(18-36)V 0.176A, 71%Eff, OCP, 4-DIP Thru H, 1.38" x 0.91" x 0.28" ZUS32405 Part Details 0
Shengyu Electronics Technology Limited
Hongxing Electrical Ltd DC DC CONVERTER 5V ZUS32405 Part Details 2440   RFQ ZUS32405 Part Details
Vyrian
Cosel USA Inc DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 3W, Hybrid ZUS32405 Part Details 15379   RFQ ZUS32405 Part Details
Win Source Electronics
Cosel USA Inc DC DC CONVERTER 5V / Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.6A 3W 4-Pin ZUS32405 Part Details 1449