| Vishay Intertechnologies | Diode Zener Single 27V 7% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101 BZT52C27-V Part Details | 126 | RFQ BZT52C27-V Part Details |
LCSC
| Part # | Manufacturer | Description | Stock | Price | Buy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| JUXING Electronics | Zener Diode Independent 27V 500mW Surface Mount SOD-123 BZT52C27V Part Details | 2050 |